Latest Posts

Emzik arama derdine son!

Bebeklerinizi gece ışıktan rahatsız olmadan emziği ya da biberonu ile buluşturmanız için ideal bir seçenek. Işığı açmak zorunda kalmadan rahatlıkla bulabileceğiniz Gece & Gündüz biberonları ve Black & Pearl serisi Gece & Gündüz emzikleri Mamajoo tarafından geliştirilmiş.

Bebek ürünleri sektöründe 30 yıla yakın tecrübesi ile anti-kolik Gold biberonunu üreten Mamajoo, yine bir ilke imza atarak Gece & Gündüz biberonu ile Black & Pearl Gece & Gündüz emzik serilerini üretti.

Uzmanlar; sağlıklı bir uyku ve gelişim için bebeklerin odasında ışık olmaması gerekliliğine dikkat çekiyor. Mamajoo Gece & Gündüz biberonlarının halkası, Black & Pearl Gece & Gündüz emziklerinin ise gövdesi karanlıkta bir süre parladıklarından ışığı açmak zorunda kalmadan gece rahatça bulunmalarını sağlıyor.

Özel tasarımlı anti-kolik biberon emziği bulunan Gece & Gündüz Biberonları, bebekler beslenirken kesintisiz akış sağlıyor ve gaz sancısı nedeni olabilen biberon içindeki havayı yutmalarını engellemeye yardımcı oluyor.

Mamajoo Gece & Gündüz Biberonları, daha dengeli durması için geniş tabanlı; doldurmayı, temizlemeyi ve gerektiğinde bebeklerin kaşıkla beslenmesini kolaylaştırmak içinse geniş ağızlı olarak tasarlanmış. Biberonlar, ergonomik kavrama kavisleriyle minik ellerin kas gelişimini de destekliyor.

MamajooBlack & Pearl Gece & Gündüz Emzikleri, hijyenik olarak korunmaları ve taşınmaları için sterilizasyon ve saklama kutularında ay ve yıldızcık desenli olmak üzere 2 adet sunuluyor. 

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.