Latest Posts

Eğlenceli tasarımlar

Markalar arka arkaya yeni sezon koleksiyonlarını tanıtıyor. Vakkorama’nın çocuklar için yaratılan markası Vakkorama Junior’ da 5-13 yaş arasındaki çocuklara özel ilkbahar-yaz koleksiyonunu tanıttı. Koleksiyon oldukça enerjik!

Vakkorama Junior, 5-13 yaş arasındaki çocuklara yönelik dinamik tasarımlarıyla eğlenceli, cesur ve stil sahibi zihinlere seslenmiş. Doğaya duyulan saygıyı odağına alan 2023 İlkbahar/Yaz koleksiyonu, güneşin pozitif enerjisinden denizaltının dingin dünyasına uzanan tasarımlarıyla tabiatın iyileştirici etkisine sesleniyor. Enerjisini 70’li yılların eğlenceli, yaratıcı ve bohem ruhundan alan tasarımlar, doğaya saygı duyan ve jenerasyonları birleştiren hikayesiyle dikkat çekiyor.

Sürdürülebilirlik çerçevesinde üst üste giyilebilir öğeler ve nötr tonlamalarla mevsimsiz bir kullanıma uygun olarak tasarlanan koleksiyon; hafif turuncular, fuşya ve pastel mavisi gibi nostaljik gün batımı renkleri ve yumuşak orta tonlu pastellerden oluşan renk paletiyle özgürlük duygusuna vurgu yapıyor.

Vakkorama Junior erkek çocuk koleksiyonunda, çölü sembolize eden figürler, gün batımı renklerinden esinlenen güneş motifi baskılar ve retro çiçek grafikleri gibi yenilikçi baskı tekniklerinin uygulandığı kumaşlar, şık olduğu kadar rahat bir görünüm ortaya koymuş. Çizgiler, minimal detaylar ve yenilikçi modüler aksesuarlar ile enerjik bir ifade çizilirken seçilen kumaşlar konforu arttırmış.

Kız çocuk koleksiyonunda öne çıkan parçalarda ise; batik desenler, gofreli pötikare kumaşlar ve renkli retro geometrik desenler kullanılıyor. Düşük omuzlu üstler, bol ve boru paçalı pantolonlar ile kombinlenirken, etekler ise volan ve büyük plise detayları ile desteklenmiş.

Vakkorama Junior 2023 İlkbahar/Yaz koleksiyonu, elbise, bluz, etek, şort, tulum, gömlek, hırka, kazak, tişört, sweatshirt, pantolon, spor pantolonları ve ceketlerden oluşuyor. 

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.