Latest Posts

Eğlenceli, renkli ve stil sahibi…


Vakkorama Junior, çocukların sömestr tatiline eğlence katacak tasarımlarla yeni dönemi karşıladı. Enerjik çocuk ruhunu dinamik ve renkli tasarımlarla bir araya getiren Vakkorama Junior kış koleksiyonu stil sahibi çocukların çok hoşuna gidecek modellere sahip.

5-13 yaş arasındaki çocuklara yönelik eğlenceli, renkli ve stil sahibi FW 23 / 24 koleksiyonunu tanıtan Vakkorama Junior, oldukça renkli bir sezon başlatmış. Koleksiyonun, enerjisini 70’li yılların eğlenceli, yaratıcı ve bohem ruhundan alan parçaları, çocukların renkli hayal dünyaları ile buluşuyor.

Vakkorama Junior’ın; kış sezonuna özel, konforlu, işlevsel tasarımları özgün renk seçenekleriyle birlikte çocukların enerjik sömestr tatillerine ayak uyduracak stilde. Koleksiyonda seçilen kumaşlar, uzun süreli kullanıma uygun sürdürülebilir özellikler taşırken minik kullanıcılarına sınırsız hareket özgürlüğü de sağlıyor.

Doğa ve gezegenin geleceği konusundaki duyarlılığını, çocuk koleksiyonuyla da özdeşleştiren Vakkorama, renk, grafik ve kumaşlarda doğadan ve çocukların hayal gücünden ilham almış. Flannel, kadife, polar ve örgü gibi doğal dokulu konforlu kumaşların ve doğal tonların ağırlıkta olduğu detaylarla zenginleşen koleksiyonda, çocukların ihtiyaç duyacağı tüm tasarımlara yer verilmeye çalışılmış. Dış giyimde modüler ve fonksiyonel detaylar ön plana çıkarken, örme ve çift taraflı kumaşlarıyla pantolon, ceket, sweatshirt ve yelekler koleksiyonun ilgi çekici hatlarını oluşturuyor. Renkli koleksiyonda elbise, bluz, etek, şort, tulum, gömlek, hırka, kazak, tişört, sweatshirt, pantolon, spor pantolon ve ceketler yer alıyor. 

Vakkorama Junior’ın kış sezonunda, özgürlük duygusuna vurgu yapan eğlenceli ve enerjik tasarımların yanı sıra dünyaca ünlü markalardan parçalar da bulunuyor. Koleksiyon; profesyonel örgü tekniklerini renkli ve çarpıcı tasarımlara dönüştüren Akep ve meraklı tavrıyla sınırsız bir konfor alanı yaratan, basic tasarımlarıyla dikkat çeken American Vintage ve eğlenceyi şıklıkla buluşturan kombinlere renkli dokunuşlar katan Cabaia markalarından seçkiler sunuyor. 

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.