Latest Posts

Doğal yaşam festivali

Sağlıklı yaşama gönül verenleri çok hareketli bir hafta sonu bekliyor… Beslenme ve sağlıklı yaşamanın püf noktalarının paylaşılacağı seminerlerden yoga aktivitelerine birçok etkinliğin planlandığı ‘Doğal Yaşam Festivali’ bu hafta sonu YBY Woods’da…

7-8 Ekim 2023 tarihlerinde bu yıl 6’ncısı gerçekleşecek olan YBY Woods Doğal Yaşam Festivali, doğal ve sağlıklı yaşama gönül verenlere ilk dakikasından son dakikasına kadar dopdolu bir hafta sonu sunmayı hedeflemiş. Heyecanla beklenen festival, doğal beslenme ve sağlıklı yaşamanın püf noktalarının paylaşılacağı seminerlerden yoga aktivitelerine, öğretici atölyelerden tarım ve kamp yaşamı ile ilgili eğitimlere kadar pek çok etkinliğe ev sahipliği yapacak.

Doğal ürünler, doğal ve sağlıklı gıda ve kozmetik stantlarının da yer alacağı festival, Yeni Türkü, Serdar Ortaç ve Fatma Turgut konserleriyle ziyaretçilere keyifli anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

Sağlıklı yaşamın sadece ipuçlarını değil, ayrıntılarını da öğrenmek isteyenler, çocukların sağlıklı bir geleceğe sahip olabilmeleri için temiz gıda, temiz üretimin çoğalmasını destekleyenler için doğru bilgilerin paylaşıldığı bir festival başlıyor. 7-8 Ekim 2023 tarihlerinde YBY Woods tarafından bu yıl 6.sı düzenlenen Doğal Yaşam Festivali’nde bütünsel sağlık tüm yönleriyle ele alınacak.

Şehrin “En” Doğal  Festivali sloganıyla; alanında uzman doktor, diyetisyen, yazar, akademisyen ve dünyaca ünlü sertifikalara sahip şefler bir araya getirilmiş. Festival boyunca yetişkinler için planlanan seminer ve söyleşilerde sağlıklı beslenme, organik yaşam, bilinçli tüketim, sürdürülebilir hayat, aromaterapi gibi merak edilen başlıklar değerlendiriliyor.  Aynı zamanda yetişkin workshopları, pek çok doğal ve organik gıda ile kozmetik standının bulunacağı etkinlik, ziyaretçilerini hafta sonunda hem bilgilendirmeye hem de eğlendirmeye hazırlanıyor.

Uzman isimler Doğal Yaşam Festivali’nde

Ayşe Arman, kadınların çok sevdiği televizyon sunucusu Derya Baykal, “Böcek Doktoru” Dr. Fatih Dikmen, Fitoterapi Uzmanı Ümit Aktaş, Güzellik Uzmanı Suna Dumankaya, ünlü şef Şerife Aksoy, Onkolog Dr. Yavuz Dizdar ve yoga eğitimleriyle farkındalık yaratan Zeynep Yılmaztürk’ün yer alacağı Doğal Yaşam Festivali’nde öğretici ve eğlendirici söyleşilerle; kafa karışıklığı yaratan soruların yanıtlarına ve günlük yaşamda fayda sağlayacak tüyolara her şey doğal yaşam tutkunlarıyla paylaşılacak.

Yeni Türkü ve Sattas festivalde konser verecek

Etkinliğin ilk gününde 7’den 70’e herkesi çok sevdiği müzik gruplarından Yeni Türkü, geçmişten günümüze en sevilen şarkılarını hayranları için seslendirecek. İkinci gün ise genç müzisyen Fatma Turgut dinleyicileri ile buluşacak.

Kamp Yaşamına Meraklılar İçin İpuçları Bu Festivalde!

Doğal Yaşam Festivali, kamp yapmanın ve karavanda yaşamın inceliklerini öğrenmek isteyenler için de gün boyu süren eğitici bir program sunacak. “Kamp Çantasında Neler Bulunmalı?”, “Kamp Çadırı Nasıl Kurulur?”, “Ateş Nasıl Yakılır” ve “Karavanda Yaşam” başlıklı sohbet ve eğitimler yer alacak.

Festival için biletlere Biletix, passo.com.tr, biletinial ve bubilet platformlarından ulaşılabiliyor.  7’den 70’e herkese ormanın içinde eğlenceli bir hafta sunan YBY Woods’a dileyenler kendi sandalyesini, içeceğini, can dostu evcil hayvanını da yanında getirebiliyor. Ailesiyle, arkadaşlarıyla doğanın, ormanın içinde gönlünce güzel vakit geçirebiliyor. 

Etkinlik Takvimi

7 Ekim Cumartesi

19.00 Yeni Türkü Konseri

21.00 Serdar Ortaç

8 Ekim Pazar

20.00 Fatma Turgut

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.