Latest Posts

Doğa dostu koleksiyon

Defacto’nun sürdürülebilirlik adına yaptığı çalışmalardan biri olan doğa dostu ‘Doğal Renkli Pamuk Koleksiyonu’ satışa sunuldu. DeFacto’nun doğal renkli pamuk tohumları ile ürettiği yeni koleksiyon ürünleri, çevre dostu moda severlerin tercihi oluyor.

DeFacto, çevreye ve sürdürülebilirliğe olan duyarlı yaklaşımıyla oluşturduğu koleksiyonlarına bir yenisini daha ekledi. Renkli pamuk tohumlarının yüksek kaliteli iplikler ile karıştırılmasıyla ortaya çıkan yeni koleksiyondaki ürünler, çevreye duyarlı ve doğa dostu tüketicileri mutlu edecek.

‘Doğal Renkli Pamuk Koleksiyonu’ GDO’suz renkli ata pamuk tohumlarından üretiliyor.

Doğal tonların hâkim olduğu renkli pamuk koleksiyonu, kendiliğinden var olan renkli ata pamuk tohumları sayesinde boya kullanılmadan ve su tasarrufu sağlanarak üretiliyor. Bu sayede sürdürülebilir koleksiyon ile yüzde 35’e varan enerji ve su tasarrufu ile yüzde 90 oranında kimyasal kullanımında azaltma sağlanıyor. Bu koleksiyonda yer alan doğa dostu ürünler ise sade tasarımları ve soft renkleriyle yeşile saygı bilincini koruyarak modern bir stil sunmayı vaat ediyor.

Doğa dostu koleksiyonda, tüm yaş grupları için ürünler bulunuyor

DeFacto’nun GDO’suz renkli ata pamuk tohumlarından üretilen yeni koleksiyonunda, doğal tonların egemenliğinde bej ve açık kahve renkleri öne çıkıyor. Koleksiyonda yer alan ve rahatlığı ön planda tutan parçalar, doğayı önemseyen ve sade giyim tarzı olan karakterlere hitap ediyor.

Yetişkinlere yönelik ev giyim ürünleri, kız ve erkek çocuklara özel minimal detaylı kıyafetler, tüm yaş gruplarının beğenisine sunuluyor. Dünyaya yeni gelen bebekler için de sağlıklı bir başlangıç dileyen DeFacto, yumuşacık fitilli kumaşlarla zıbın ve şapkalı setleri, hastane çıkış setleri ve tulumları ile koleksiyonu genişletmiş.

DeFacto’nun doğal renkli pamuk tohumundan üretilen yeni ürünlerine www.defacto.com web adresinden, mobil uygulamasından ve seçili mağazalardan ulaşılabiliyor.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.