Latest Posts

Çocuklara karne hediyesi

Kral Şakir ve QNB Finansbank sömestir tatilinde çocuklara karne hediyesi veriyor. Varol Yaşaroğlunun kaleme aldığı “Kral Şakir Dünyayı Koru” kitabı, QNB Finansbank’ın ‘Minik Eller Büyük Hayaller’ kurumsal sosyal sorumluluk platformu kapsamında tüm QNB Finansbank şubelerinde çocukları bekliyor.

Varol Yaşaroğlu’nun yarattığı karakter Kral Şakir’in maceraları, sömestir tatilinde QNB Finansbank’ın ‘Minik Eller Büyük Hayaller’ sosyal sorumluluk platformu çatısı altında çocuklarla buluşuyor.

Çocuklara gelişimleri için önemli değerleri aşılamak ve küresel meselelere karşı duyarlı bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunmak amacıyla yapılan bu anlamlı iş birliği, ‘Kral Şakir Dünyayı Koru’ kitabıyla tatilde miniklere  keyifli ve eğitici bir okuma deneyimi sunacak.

Kitap, eğlenceli hikaye anlatımının yanı sıra Kral Şakir’in dünyasında geçen olaylar aracılığıyla çocukların sosyal ve çevresel konularda daha bilinçli bir bakış açısı kazanmalarına katkı sağlıyor. Kitapla; sadece çocukları eğlenceli bir okuma serüvenine çekmek değil, onlara değerli yaşam dersleriyle dolu bir dünya sunarak, daha bilinçli, duyarlı ve sorumluluk sahibi bireyler olarak yetişmelerine yardımcı olmak hedefleniyor.

QNB Finansbank 2015 yılından bu yana 4 binden fazla gönüllü finansçının desteğiyle Türkiye’nin dört bir yanındaki 700 bine yakın çocuğa kodlamadan matematiğe, iklim farkındalığından kültür sanat, dramaya kadar birçok alanda eğitim desteği vermeyi sürdürüyor.

QNB Finansbank İletişim ve Müşteri Deneyimi Ofisi Direktörü Armağan Engel konu hakkında şunları söyledi; “QNB Finansbank olarak tüm kurumsal sosyal sorumluluk projelerimizi çocuklar odağında geliştirmeye özen gösteriyoruz. 2015 yılında hayata geçirdiğimiz ve bugün itibariyle 700 bine yakın çocuğa ulaştığımız Minik Eller Büyük Hayaller kurumsal sosyal sorumluluk platformu ile çocuklarımızı geleceğe hazırlamaya devam ediyoruz. Kral Şakir kitapları da bu amaçla hayata geçen bir proje. Bu sömestir tatilinde çocuklarımızı iklim değişikliği, küresel ısınma, temiz su ve denizlerimiz hakkında bilinçlendirmeyi amaçlayan çok keyifli bir karne hediyesiyle buluşturuyoruz. Çevre dostu malzemelerden üretilen Kral Şakir ve arkadaşlarının harika maceralarını içeren kitapların çocuklar için keyifle okuyabilecekleri ve yeni şeyler öğrenebilecekleri bir seri olacağına inanıyorum.”

Kral Şakir’in tasarımcısı Varol Yaşaroğlu, QNB Finansbank’la iş birliğine ilişkin şunları söyledi: “Kral Şakir kitapları Türkiye’de çocukların okuma-yazma alışkanlığı kazanmasında önemli bir rol üstlendi. Çıkardığımız her kitap, büyük bir memnuniyetle karşılandı. QNB Finansbank’la kitaplarımızı yeni okurlarla buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz. İş birliğimizi minik okurlar kazanma açısından önemli buluyorum“ dedi.

QNB Finansbank müşterileri Kral Şakir kitaplarını şubelerden temin edebiliyorlar.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.