Latest Posts

Çocuklar uzayda!

IKEA, yeni Aftonsparv koleksiyonu ile çocukları en büyük oyun alanına uzayda oynamaya davet ediyor.

Yeni Aftonsparv Koleksiyonu 3 ile 7 yaş arası uzay meraklısı küçük çocuklar için geliştirildi. Çocukların uzay merakından ilham alan koleksiyonun başlangıç noktası bir grup uzay meraklısı çocukla yapılan  atölye çalışmaları sonucunda çıkan fikirler ve farklı düşünceler oldu. Uzay temalı bu ürün yelpazesi, tıpkı uzayın heyecan verici ve mistik dünyası gibi yaratıcılık ve oyun için pek çok alan sunuyor. 

IKEA of Sweden’da tasarımcı olarak görev yapan Marta Krupińska, “Çocukların güneş sistemimiz ve uzay hakkında ne kadar çok bilgiye sahip oldukları bizi şaşırttı. Oyunun sizi götürebileceği yerin sınırı yok” diyor.  Bu düşünceyle, koleksiyon her türlü oyunu içerecek şekilde tasarlanmış.  

IKEA of Sweden Çocuk IKEA Bölge Müdürü Maria Thörn koleksiyon ile ilgili; “IKEA’da çocukların dünyadaki en önemli insanlar olduğuna ve evlerin harika bir oyun alanı olduğuna inanıyoruz. Çocuklar oyun oynama hakkına sahip, çünkü bu onların öğrenmesi, gelişmesi ve büyümesi için en iyi yol. AFTONSPARV Koleksiyonunun, çocukların yaratıcılığını körükleyeceğini ve onlara uzayla ilgili meraklarının peşinden gitmeleri için ilham vereceğini umuyorum” diyor. 

Koleksiyonda tamamı yüzde 100 geri dönüştürülmüş polyesterden üretilen yumuşak oyuncak astronotlar ve uzaylılar, parmak kuklaları ve bir uzay minderinin yanı sıra kartondan bir roket oyun çadırı, lambalar, yatak tekstilleri ve karanlıkta parlayan bir perde yer alıyor.   

AFTONSPARV Koleksiyonu,  tüm IKEA mağazalarında satışa sunulmaya başlandı. 

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.