Latest Posts

Çocuklar podyumda…

Ara tatilde çocuklar için harika bir görsel şölen var! Kids Fashion Runway, Emaar’da düzenlenecek. Bu harika influencer anne&çocuk podyum buluşmasını izlemek için ajandanıza not alın, tarih 19 Kasım!

Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi, İllüzyon Müzesi, Kaydırax, Playland Çocuk Eğlence Merkezi, Kum Havuzu gibi birbirinden eğlenceli çocuk alanlarıyla, çocukların en sevdiği alışveriş ve yaşam merkezlerinden olan Emaar, bu kez bambaşka bir çocuk etkinliğine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Emaar, okulların ara tatil döneminde gerçekleşecek, anne ve çocuklara özel çok keyifli bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. Bu özel etkinlik, Emaar Mom Talks’la başlarken, Kids Fashion Runway ile devam edecek. Kids Fashion Runway’de fenomen annelerin çocukları podyuma çıkarken, podyumda yürüyecek olan bu fenomen çocuklara, Emaar Instagram hesabından yapılacak çekilişle 10 çocuk daha eşlik edecek. Böylece çok daha renkli ve çoşkulu bir moda yürüşü hayata geçirilmiş olacak.

Şimdiye dek yapılmamış olan, bir ilk olarak gerçekleştirilecek Kids Fashion Runway’in saç tasarımlarında For Kids Hair imzası olacak. Aynı zamanda defilede Boyner, B&G, Edlis Kids, Panço, Penti, U.S. Polo Assn. ve modanın öncüsü daha birçok marka, çocuk koleksiyonlarının yeni sezon en hit parçaları ile yer alacak. Çocukların yürüyecekleri Kids Fashion Runway podyumu, Emaar -2.nci katta yer alacak.

Emaar, 19 Kasım Cumartesi saat 13:30’da başlayacak olan buluşmaya tüm anneler  ve çocuklarını davet ediyor…

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.