Latest Posts

Çocuklar için yeni yıl koleksiyonu

H&M, çocuklar için sınırlı sayıda üretilen Yılbaşı Koleksiyonunu satışa sundu. Koleksiyonda bale sanatından ilham alınmış.

Tatil sezonuna özel H&M, sınırlı sayıda üretilen çocuk parti kıyafetlerini satışa sundu. Koleksiyon, bale sanatından yola çıkarak hazırlanmış. Hacimli silüetler, kabarık dokular, katmanlı fırfırlar ve kumaştan oluşturulan çiçek tasarımları ile göz alıcı elbiselere koleksiyon içerisinde yer verilmiş. Koleksiyonun renk paleti toz pembe ve beyazdan oluşuyor. Temiz renklerden oluşan koleksiyonda, havalı bir görünümün ön plana çıkması hedeflenmiş. Çantalar, saç aksesuarları ve balerin babetlerle kıyafetler tamamlanıyor. H&M Kids Yılbaşı Koleksiyonu mağazalarda ve hm.com adresinde satışa sunuldu. 

H&M Kids Çocuk Ürünleri Tasarımcısı Sofia Löfstedt koleksiyonla ilgili düşüncelerini şöyle paylaşıyor; “Tatil sezonunun her zaman özel bir yeri vardır. Bu yıl da sınırlı sayıda üretilen özel parti kıyafeti koleksiyonu için bale sanatının rüya gibi dünyasından yararlanmak istedik. Modaya uygun siluetler ve hacim, hafif ve romantik bir hisle birleştirdik. Çocukları bu şenlikli koleksiyonda görmek ve tatil kutlamalarının başlaması için sabırsızlanıyoruz!”

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.