Latest Posts

Çocuklar için yeni kanal

Çocuklar için şarkı söyleme, gülme ve öğrenme vakti! Dünyaca ünlü çocuk kanalı Moonbug, 1 Kasım’dan itibaren D-Smart ve D-Smart GO’da izleyicilerle buluştu. Çocuklar CoComelon, Blippi, Little Angel, Gecko’s Garage ve Oddbods gibi tüm dünyada severek takip edilen çizgi film ve programları ve çok daha fazla içeriği Moonbug’da izleyebilecek.

Moonbug çocuk kanalı okul öncesi çocukları şarkı söylemeye, gülmeye ve en önemlisi öğrenmeye davet ediyor. Tüm dünyada severek takip edilen çizgi filmler D-Smart 128. kanalda ve D-Smart GO’da  1 Kasım’dan itibaren çocuklarla buluşmaya başladı.

Blippi, CocoMelon, Little Baby Bum, Oddbods, Little Angel, Lellobee City Farm, My Magic Pet Morphle, Blippi Wonders, Mia’s Magic Playground, Go Buster, Gecko’s Garage, ARPO, Supa Strikas, KiiYii, Digley and Dazey, T-Rex Ranch, The Sharksons, Dr. Popy’s Pet Rescue, Insectibles ve Antiks gibi birçok çizgi film kanalda yer alıyor.

D- Smart GO’da yer alan seç izle seçeneği sayesinde çocuklar çizgi filmlerine ve programlarına diledikleri zaman da ulaşabilme imkanına sahip.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.