Latest Posts

Çocuklar için en tatlı festival!

Çocuklar ve yetişkinler için ayrı ayrı planlanmış programıyla en tatlı festival diyebileceğimizİzmir Çocuk Çikolata ve Tatlı Festivali’ Vosmer Otomotiv ana sponsorluğunda başladı. Türkiye’nin en büyük etkinliklerinden biri olan ve Loc Festivals tarafından 6’ncısı düzenlenen, 3 gün sürecek festival 19 Mayıs’ta sona erecek.

İzmir ve çevresindeki otomobil tutkunlarına 2009 yılından bu yana hizmet veren Vosmer Otomotiv, doğduğu şehir olan İzmir’e katkı sağlamayı sürdürüyor. Bu kapsamda Vosmer Otomotiv, Türkiye’nin en büyük etkinliklerinden biri olan ve Loc Festivals tarafından düzenlenecek İzmir Çocuk Çikolata ve Tatlı Festivali’nin ana sponsoru oldu. Türkiye’nin en büyük ziyaretçi çeken festivallerinden biri olma özelliğini taşıyan İzmir Çocuk Çikolata ve Tatlı Festivali’nde, çikolata ve tatlı konusunda Türkiye ve dünya çapında başarılar elde etmiş ünlü şefler tarafından gerçekleştirilecek workshoplar düzenlenecek. Festivalde ayrıca çocuklar ve yetişkinler için ayrı ayrı planlanmış, tüm gün devam eden atölyeler, söyleşiler, gösteriler ve oyun alanlarında İzmirliler’in keyifli vakit geçirmesi hedefleniyor.

Vosmer’den çocuklara yönelik interaktif sahne gösterileri!

17-18-19 Mayıs tarihlerinde İzmir Arena’dagerçekleşecek İzmir Çocuk Çikolata ve Tatlı Festivali’nde Vosmer Otomotiv sponsorluğunda çocuklara yönelik interaktif sahne gösterileri (Maşa ile Koca Ayı ve Kral Şakir) ve farklı etkinlikler düzenlenecek. Ayrıca İzmirliler’in keyifli vakit geçirmesi için hazırlanan Vosmer Otomotiv standında çocuklara, Vosmer Otomotiv’in sosyal sorumluluk projesi olan Yaya Geçidi ve Trafikte Saygı temalarını içeren birbirinden güzel ve eğitici hediyeler dağıtılacak.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.