Latest Posts

Cildinizi ve doğayı koruyun!

Güneşten korunmanın önemini artık herkes biliyor. Doğru ürün tercihinin ne kadar önemli olduğunu da!… Organik dendiğinde ilk akla gelen markalardan olan Hipp, Babysanft güneş ürünlerini tanıttı. Ürünler sadece miniğinizi ve sizi güneşten korumuyor, doğayı da koruyor!

Dünyanın en büyük organik ham madde işleyicisi Alman markası HiPP Babysanft Güneş ürünleri, Mehmet Ustaoğlu PR tarafından Sultanahmet Four Seasons Otel’de gerçekleşen özel bir davette basın mensuplarına tanıtıldı.

Son olarak ‘Mercan Dostu logosunu’ da almaya hak kazanan HiPP’in Babysanft Güneş ürünleri; biyolojik olarak parçalanabilir ve mercan resifleri üzerinde olumsuz etki bırakmayan özellikleriyle de öne çıkıyor. Ürünler geri dönüştürülebilir ambalajlarda yer alır. İçeriğindeki özel filtreler sayesinde cildinizi korurken nemlendiriyor. İçerisinde alerji yaratabilecek veya cilde zarar verebilecek maddeler bulunmuyor.

Oktokrilen, nanopartikül, paraben, PEG (Polietilen glikol), mineral yağ, esansiyel yağ, parfüm ve mikroplastik içermeyen ürünler bu özellikleriyle, miniğiniz kadar sizin de tatile giderken rahatlıkla tercih edebileceğiniz ürünler.

HİPP Babysanft Güneş serisi; cilde rahat bir şekilde sürülmesi, ciltte beyaz tabaka bırakmaması ve cilt tarafından kolay tolere ediliyor olması ile de dikkat çekici. Ürünler ultra hassas olup, suya da dayanıklı.

HiPP olarak yaşamdaki en değerli varlıklarımıza yaşanabilir bir dünya bırakmak için çalışıyoruz.

HİPP Pazarlama Müdürü Emine Arslan

HiPP Babysanft Güneş ürünlerinin tanıtımı için gerçekleşen davette basın mensuplarına ürünler hakkında bilgi veren HiPP Pazarlama Müdürü Emine Arslan markanın doğal içeriğine dikkat çekerek; “Mineral yağ, esansiyel yağ, parfüm, PEG, paraben , nanopartikül ve kimyasal filtre içermeyen Babysanft güneş serisi artık yeni ambalajlarında. %90’ın üzerinde geri dönüştürülebilir ambalajlara sahip güneş ürünlerimiz Hawaii resif yasasına göre sertifikalandırılmış mercan dostu logosuna sahip. Biyolojik olarak parçalanabilen formüller mercanlara zarar vermiyor.” açıklamasında bulundu…

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.