Latest Posts

Christmas Market İstanbul’da son 4 gün!

Christmas Market İstanbul: Six Senses Kocataş Mansion, İstanbul’da büyülü final günlerine girdi! Son 4 gün, yine büyülü atmosfer, etkinlikler ve konserler hem minikleri hem de büyükleri çok eğlendirecek!

Heyecan verici bir atmosferle dolup taşan Christmas Market İstanbul, bu yılın muhteşem kapanışını Six Senses Kocataş Mansion, İstanbul’da gerçekleştiriyor. İstanbul’un büyüleyici atmosferi, ziyaretçilere unutulmaz bir deneyim sunuyor.  Christmas Market İstanbul bu özel etkinlikle birlikte, unutulmaz anılar biriktirmek ve müziğin büyülü dünyasında keyifli anlara dalış yapmak isteyen herkesi ağırlamaya devam ediyor.

Etkinlik, sadece alışılmışın ötesinde bir atmosfer sunmakla kalmıyor, aynı zamanda birbirinden eşsiz etkinliklerle dolu final günleriyle de dikkat çekiyor. Katılımcıları eğlenceli anlar yaşamaya davet eden bu özel günlerde, herkes kendi keyif alanına uygun etkinlikler bulabilir. Christmas Market İstanbul, sadece bir alışveriş etkinliği olmanın ötesinde, katılımcılarına farklı bir dünyanın kapılarını aralayarak özel bir deneyim de sunuyor.

Christmas Market İstanbul’da aileler için birçok etkinlik düşünülmüş. Atmosferi başta olmak üzere birçok etkinlik minik ziyaretçilerin güzel anılar biriktirmesine olanak tanıyor.

Christmas Market İstanbul’un son 4 gün içinde etkinlik takviminde yer alan konserler şu şekilde:

*22 Aralık, Yaşar

*23 Aralık, Mavi Gri (1. Seans)

*23 Aralık, Madrigal (2. Seans)

*24 Aralık, CM4Kids – Gönül Yeprem Baby Concerts Jazz (1. Seans)

*24 Aralık,Feridun Düzağaç (2. Seans)

*25 Aralık, Yalın

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.