Latest Posts

Büyüyünce ne olmak istiyorsun?

Pritt, okula dönüş sezonuna yeni ürünleriyle giriş yaptı. “Büyüyünce Ne Olmak İstiyorsun?” temalı yeni Pritt karakterleri ile çocuklar gelecekteki mesleklerini şimdiden hayal etmeye başlıyor. Temaya özel yeni renkli ve simli stick yapıştırıcılar oldukça eğlenceli.  

Pritt’ten 5 yeni karakter, yeni renkli ve simli stickler satışa sunuldu! “Büyüyünce Ne Olmak İstiyorsun?” temalı yeni ambalajlarda; itfaiyeci, bilim insanı, pilot, veteriner ve şef olmak üzere 5 yeni karakter çocukları bekliyor. Ayrıca mor ve yeşil simli stick yapıştırıcılar da sihirli renkleri onların hayal dünyasına taşıyor. Yeni renklerdeki stick yapıştırıcılar, hem el işi faaliyetlerine heyecan katıyor hem de çocukların en büyük yardımcıları oluyor. Renkli stick yapıştırıcılar, uygulandığında nereye sürüldüğü görülebildiği için kullanımda tasarruf sağlıyor; kuruduğunda da renkli boya etkisi gösteriyor.

Pritt ambalajlardaki QR kodu akıllı telefonlarına ya da tabletlerine okutanlar, Instagram filtresini kullanarak yeni Pritt karakterleri ile farklı mesleklere bürünebiliyor, fotoğraf ve video çekip paylaşabiliyor. Dileyenler de artırılmış gerçeklik teknolojisi ile yeni temadaki Pritt karakterlerinin dünyasına doğru harika bir yolculuğa çıkıyor, onlarla birlikte fotoğraf çekilebiliyor.  

Pritt şimdi Çocuklar Ülkesi KidZania’da!

Pritt yeni ürünlerinin yanı sıra, KidZania ile iş birliğini de duyurdu. 4 Eylül – 22 Ekim tarihleri arası KidZania’ya giden çocuklar Pritt’le hayallerindeki mesleği deneyimleyerek öğrenecek. Markanın yeni temasına uygun olarak itfaiyeci, bilim insanı, pilot, veteriner ve şef olmanın keyifli yanlarını öğrenen minikler, Pritt sertifikalarının da sahibi olacak. Ayrıca Pritt’e özel alanda gerçekleştirilecek kes-yapıştır aktivitelerinde de keyifli zaman geçirecek.  

Simli, mor ve yeşil yeni stick yapıştırıcılar %96 doğal içeriğe sahip. Pritt, plastik içermeyen, %100 karton ve geri dönüştürülebilir ambalajlarıyla sürdürülebilir bir gelecek için çalışıyor.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.