Home GÜNCEL Bebekleri mutlu eden birliktelik…

Bebekleri mutlu eden birliktelik…

0
113

H&M ikonik bebek markası Sophie La Girafe ile işbirliği yaparak oldukça sevimli bir koleksiyon hazırladı. Sophie La Grafe x H&M koleksiyonu, yeni doğan bebeklerin ihtiyaç duyacağı tüm detaylara odaklanmış. Koleksiyon 26 Ekim’den itibaren tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de de satışa sunulacak.

H&M, 1961 yılında Paris’te ortaya çıkan ikonik bebek markası Sophie La Girafe ile özel bir iş birliğine imza attı. Kurulduğundan bu yana Sophie La Girafe, oyuncakları ile tüm dünyada yeni doğan bebeklerin vazgeçilmez bir arkadaşı olmuştu ve hala da öyle. Bu özel koleksiyon, Sophie La Girafe markasının bir moda markasıyla yaptığı ilk iş birliği olarak tarihe geçiyor. Sophie La Girafe x H&M iş birliği 26 Ekim 2023 tarihinde online olarak, hm.com ve mağazalar’da satışa sunulacak.

Sophie La Girafe x H&M iş birliği ile ortaya çıkan yeni koleksiyon 26 Ekim 2023 tarihinde online olarak, hm.com ve mağazalar’da satışa sunulacak.

Sonbahar-Kış aylarına geçerken, Sophie La Girafe x H&M koleksiyonu yeni doğan bebeklerin ihtiyaç duyacağı tüm detaylara odaklanmış. Bu sevimli koleksiyon içerisinde yumuşak ve rahat zıbınlar, tasarım altlar, kadife tulumlar, pijamalar, sıcak tutan tüylü ceketler, üstler ve şapkalar bulunuyor. Bebekler için günlük kullanıma uygun kadife hırka, penye altlar ve örme jakarlı bir takım yer alıyor. Daha şık görünümler için ise, fırfır detaylı yakalı bir elbise ve papyonlu bir polo tişört koleksiyonla uyumlanıyor.

Koleksiyon’da hediye olarak da tercih edebileceğiniz çok sayıda, özel parça yer alıyor. Özellikle Sophie’nin kendi isteği üzerine gelen renk paleti ile sıcak kahverengiler ve beyaz canlı baskılar günlük kullanım için seçenekler sunuyor. Koleksiyonda Sophie La Girafe markasının klasik desenleri H&M konforu ile bir araya gelmiş. İş birliğinde, rahatlık ve yumuşaklık ön planda tutulmuş. Jarse ve jakarlı örmeler organik pamuktan, kadifeler organik pamuk ile geri dönüştürülmüş polyesterden ve tüyler ise, geri dönüştürülmüş polyesterden üretilmiş.

H&M Kids Tasarım ve Kreatif Başkanı Sofia Löfstedt işbirliği ile ilgili; “Sophie La Girafe ile iş birliği yapan ilk moda markası olmaktan gurur duyuyoruz. İkonik oyuncağın bize yaşattığı his, yapımında kullanılan yumuşacık materyaller, birbirinden sevimli özel nakışlar, sıcak ve doğal renk paletinden oluşan bu özel koleksiyon için yapacağımız tasarımların başlangıç noktası oldu. Her bir parça mükemmel bir hediye olmakla birlikte, zamansız tasarımları sayesinde bir sonraki kuşaklara da aktarılmayı hedefliyor. Böylece her bir parçanın çok daha uzun ömürlü olması amaçlanıyor. Koleksiyon bizi çok heyecanlandırıyor ve koleksiyonu dünya çapındaki bebek ve ebeveynlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!” diyor.

Global kampanyada H&M, Sophie La Girafe ürünlerinin özünü bozmadan, yepyeni tasarımlara dönüştürüyor. Koleksiyonda özel detaylar, yumuşak materyaller ve sevimli baskılar ön planda.

İşbirliği ile ilgili Sophie La Girafe Genel Müdür Yardımcısı Stéphanie Arnaud’un görüşleri ise şu şekilde; “Sophie La Girafe markası tüm Dünya’da tanınıyor, bu nedenle bir moda işbirliği için H&M yapılabilecek en iyi seçim. İkimiz de bebeklerin sahip olması gereken refah, kalite ve stil konularında aynı fikir ve değerleri savunuyoruz. Sonuç olarak bu ortak fikirlerimizi de koleksiyonumuza yansıtıyoruz. H&M’in döngüselliğe olan yaklaşımı ve bu koleksiyon için tercih ettiği organik ve geri dönüştürülmüş materyal seçimi bizi çok heyecanlandırdı. Çünkü, bu aynı zamanda Sophie La Girafe markası için de önemli bir yaklaşım. Kıyafet tasarımlarından baskılara kadar her şey son derece özenle düşünülerek tasarlanmış ve Sophie’yi bu özel tasarımlarda özgün olarak görmüş olmayı çok sevdik.

Sophie La Girafe x H&M koleksiyonu özelinde H&M Member’lara özel bir kampanya da düşünülmüş. Sophie La Giraffe markalı oyuncak ve diş kaşıyıcılarda geçerli olacak olan %20 indirim fırsatı bulunuyor.