Latest Posts

Bayram koleksiyonu

DeFacto, tüm aile fertlerini düşünerek bayram alışverişi için birbirinden renkli ve her zevke hitap eden bayram koleksiyonunu tanıttı. Bu bayramda, şıklığı yakalamak isteyenler için sloganları da; ‘Bu bayramda önce DeFacto’ya, sınra bayramlaşmaya’…

DeFacto, bayram sevincini ikiye katlayacak ürünlerle keyifli bir bayram alışverişi vadettiği bayram koleksiyonunu duyurdu. Kadın, erkek, çocuk, yaşlı tüm aile fertleri her zevke hitap eden kaliteli ürünlere ulaşılabilir fiyatlarla sahip olmak için önce DeFacto’ya sonra bayramlaşmaya gidebilir. 

Bayram şıklığını blazer ceketlerle ve poplin kumaştan elbiselerle sergilemek isteyen kadınlar için pembeler, kahveler, yeşiller ve beyazların hakim olduğu koleksiyonda, erkekler için de yeşil ve lacivert tonların hakim olduğu düz paça gabardin pantalonlar, krinkıl kumaştan gömlekler sunuluyor. Bayram sevincini en derinden hisseden çocuklar için ise rengarenk bir dünya sunulan bayram koleksiyonuyla tüm aile fertleri bayram öncesi alışverişin mutluluğunu DeFacto’da yaşamaya davet ediyor.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.