Latest Posts

Anne ve çocuklara yeni yıl atölyesi

Elite World Grand İstanbul Küçükyalı, özel bir workshop etkinliğiyle yılbaşı coşkusunu lezzetli bir deneyimle birleştirmek amacıyla 22 Aralık’ta ‘Kurabiye Atölyesi’ düzenleyecek. 20 kişi ile sınırlı ‘Kurabiye Atölyesi’nde anne ve çocuklar, yeni yıl heyecanıyla lezzetli tarifler eşliğinde keyifli anlar yaşayacaklar.

Elite World Grand İstanbul Küçükyalı, yeni yılı özel bir yılbaşı etkinliğiyle karşılamaya hazırlanıyor. 22 Aralık’ta anne ve çocuklara özel olarak düzenlenecek Kurabiye Atölyesi, 2024 coşkusunu lezzetli bir deneyime dönüştürmeyi hedefliyor. Etkinlik, Elite World Hotels & Resorts Mutfaklar Koordinatörü Mehmet Uzunöz moderatörlüğünde gerçekleşecek ve lezzetli tarifleri keyifli bir sohbetle buluşturacak.

Etkinlikte çocukların,  ebeveynleri ve Mehmet Şef’le birlikte keyifli bir gün geçirmesi hedefleniyor. Çocuklar lezzetli kurabiyelerin önce tariflerini öğrenip daha sonra birlikte pişirecekler.  Etkinlik sonunda katılımcılara Elite World Chefs sertifikası takdim edilecek. Bu keyifli etkinliğe 0531 260 51 10 numaralı telefondan rezervasyon yapılabiliyor. Biletlerkurabiye Biletix üzerinden de satın alınabiliyor.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.