Latest Posts

100. yıl koleksiyonu

LC Waikiki, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılını coşkuyla kutlamak için özel bir giyim ve ev ürünleri koleksiyonu hazırladı. “100. Yıl Koleksiyonu” adını taşıyan bu özel seri, farklı yaş gruplarına ve zevklere hitap eden, kırmızı, beyaz ve siyahın zarif tonlarını ön plana çıkaran  zengin bir ürün yelpazesi sunuyor.

LC Waikiki, Cumhuriyet’in 100. Yılını özel bir koleksiyonla karşılıyor. Koleksiyon, 100. yılı bu tarihi döneme yakışır bir heyecanla kutlamak ve 100. Yıl hatırası edinmek isteyenlerin hem gardroplarına hem de yaşam alanlarına Cumhuriyet’in ruhunu getirecek ürünleri içeriyor.

Slogan; ‘Gururla Giyiniyoruz, Gururu Giyiniyoruz’

Koleksiyon, kadın, erkek ve çocuklar için şık ve rahat parçalardan oluşan seçenekler sunuyor. Tasarımlar, Türkiye’nin bağımsızlık ve özgürlük mücadelesini simgeleyen kırmızı ve beyaz renkleri taşıyor. Koleksiyonda, Atatürk baskılı tişörtlerden, ceket, gömlek ve kazaklardan 100. Yıl logolu sweatshirtlere kadar geniş bir ürün yelpazesi yer alıyor.

Ev dekorasyonunda da 100. yıl coşkusu

LCW Home özel koleksiyonu; Atatürk ve 100. yıl temalı bardaklar, fincanlar, kupalar ve sürahiler gibi çeşitli ürünlerden oluşurken, değerli bir hediyelik alternatifi olma değeri de taşıyor.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.